Интермецо сепак нема да работи во следните десет дена

од Вести365.МК | С.З.

Музичкиот бар Интермецо, на својот инстаграм профил објави дека барот нема да работи десет дена, почнувајќи од денес 02.04.2023.

„Се гледаме во среда на 12.04 во пролетен амбиент со нашите позитивни ритуали, нова енергија и неповторливи музички случувања….Ваш Интермецо!“, стои во објавата.

Барот објави и дека закажаниот настан на 07.04 (петок) ќе се одржи во клубот Станица 26, со почеток во 22 часот.

Слични објави