Ноле стана чичко, еве како изгледа најпознатиот тенисер кога слави

од Вести365.МК Ј.Р.

Новак Ѓоковиќ стана чичко, се породи сопругата на неговиот брат Ѓорѓе, па во семејството на најдобриот тенисер имаше голема прослава.

Кога почна песната „Јутро је“, која е омилена и на Златан Ибрахимовиќ, Новак падна во транс и покажа дека и тоа како знае да се весели.

Еве како изгледа Ноле кога е супер расположен:

https://twitter.com/itsme_michel/status/1638667830382960644?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1638667830382960644%7Ctwgr%5E0981b1efe20a3aa7b57b34deec7a6ed01d6a0d55%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fsportmanija.mk%2Fraspean-rasoblechen-so-tri-prsta-vo-vozduh-taka-izgleda-gokovik-koga-slavi-video%2F

Слични објави