И на познатите им се случува, Бен Афлек ЗАГЛАВИЛ НА ПАРКИНГ

од Вести365.МК Ј.Р.

Бен Афлек (50) се заглавил во својот мерцедес на паркинг место, а папараците го снимиле како се обидува да излезе. Актерот го паркирал својот луксузен автомобил странично на улица, но автомобилите пред и зад него го спречиле да излезе.

Оваа ситуација видно го вознемири Бен, па посегна по цигара и кафе. Тој се потпре на автомобилот и го погледна својот мобилен телефон, а обожавателите се прашуваат дали можеби не побарал помош од сопругата Џенифер Лопез (53).

Недолго потоа решил да влезе во автомобилот и да се обиде полека да го извади автомобилот од страничниот паркинг. Целата ситуација ја снимиле камерите, а судејќи по снимката, Бен во неколку наврати удирал во другите автомобили во обид да го реши проблемот.

Севкупно, му биле потребни 45 минути да го паркира автомобилот.

Слични објави