Домот на Ријана САРДИСАН од полиција – Што се случува?

од Вести365.МК Ј.Р.

Полициски екипи вчера го опколиле домот на пејачката Ријана во Лос Анџелес. Странските медиуми пишуваат дека полицијата била повикана откако се појавил маж пред куќата за да ја побара пејачката за жена.

Неидентификуваниот маж наводно отпатувал во Лос Анџелес од Јужна Каролина и се појавил во нејзиниот дом во Беверли Хилс за да ја запроси пејачката, пишува TMZ.

Обезбедувањето на Ријана повикало полиција, која пристигнала и го уапсила мажот.

Подоцна било утврдено дека мажот не прекршил ниту еден закон, по што бил ослободен и му било кажано повеќе да не се враќа.

Не е познато дали пејачката била дома во моментот на инцидентот.

Слични објави