ВИДЕО: Ед Ширан се расплака додека зборуваше за болеста на сопругата и смртта на најдобриот пријател

од Вести365.МК | Е.Д.

Во првиот трејлер заплакал кога зборувал за болеста на неговата сопруга и смртта на неговиот најдобар пријател Џамал.

Во трејлерот, Ширан зборува за своето детство и за проблемот со пелтечење што го следел, но и за линијата што го следела на почетокот на кариерата: „Овој тип нема да биде поп ѕвезда. Ништо од него“.

Снимките од неговото детство се преклопуваат со сцените за време на неговата огромна распродадена турнеја, а потоа зборува за неговото пријателство со музичкиот продуцент Џамал ​​Едвардс, кој му ја дал првата голема пауза и кој почина минатата година на 31 година од срцев удар поврзан со алкохол и кокаин.

Пејачот проговори за здравствените проблеми на сопругата Чери Сиборн, со која има две деца, на која ѝ бил дијагностициран тумор додека била бремена со нивната 10-месечна ќерка Јупитер.

„Сè во мојот живот стана многу подобро кога дојде Чери“, изјави пејачот, кој се расплака во автомобилот, преплавен од емоции поради смртта на неговиот пријател и болеста на неговата сопруга. На видеото се гледа како тој плаче на сцената, а неговата сопруга коментира дека се уште не се соочил со емоциите.

Слични објави