35-годишна скопјанка донесена без знаци на живот во ГОБ „8-ми Септември“

од Вести365.МК Ј.Р.

Денеска, околу 01:26 часот после полноќ во СВР Скопје е пријавено дека во Градската општа Болница „8-ми Септември“ била донесена А.И. (35) од Скопје без знаци за живот, по што од лекар констатирана е смрт без траги на насилство.

За настанот е известен Јавен обвинител, по чија наредба телото на починатото лице е предадено на обдукција.

Слични објави