Ал Пачино и 54 години помладата Нур Алфалах

од Вести365.МК | С.З.

Холивудскиот актер Ал Пачино бил фотофрафиран со неговата 54 години помлада девојка, ТВ продуцентката Нур Алфалах. Тие двајца не им посветиле внимание на папараците кои ги „демнеле“ додека излегувале од еден ресторан во Лос Анџелес.

Двојката е во врска две години, а првпат заедно беа видени во април минатата година. Нејзината последна позната врска заврши во 2017 година, со Мик Џегер.

„Срцето не прашува за годините, срцето само знае да чувствува. Тоа беше мојата прва сериозна врска и бев многу среќна“ – изјави Алфалаx во едно интервју за „Хелоу“ за врската со фронтменот на Ролинг Стоунс.

Слични објави