Исчезна жена од Ѓорче Петров

од Вести365.МК Ј.Р.

На 21.03.2023 во 09:30 часот во Полициската станица Ѓорче Петров, М.С.(65) од Скопје пријавил дека од домот се оддалечила неговата сопруга Т.С.(51).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Слични објави