Жени се степале по недоразбирање во сообраќајот

од Вести365.МК | Е.Д.

На 22.03.2023 во Полициското одделение Петровец, В.Д.(30) од Република Србија, со престој во с.Зелениково, скопско, пријавила дека околу 14,40 часот на локален пат во општина Петровец, по претходно недоразбирање во сообраќајот, била физички нападната од едно женско лице.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Слични објави